دانلودی‌ها

در این بخش ما قصد داریم تا از منابع معتبری که در مورد کرونا اطلاع‌رسانی کردند، نام ببریم. برای اطلاع بیشتر در مورد کرونا و راه‌های مقابله با آن، مطالب زیر را مطالعه کنید.

«دستورالعمل عمومی پیشگیری از ابتلا به ویروس کووید 19 (ویروس کرونای جدید)»

دستورالعمل مقابله با کرونا در محیط کار

این مقاله از سایت WHO و به کوشش تیم کمپین نفس، پویش فعالان اقتصادی اتاق‌های بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی کشور، ترجمه شده است. برای دریافت این فایل روی دکمه " دانلود" کلیک کنید.

نکات مرتبط با رفت‌و‌آمد در آشپزخانه

این فایل توسط شرکت سیناژن، تولید‌کننده محصولات بیوتکنولوژی محصولات پزشکی، تهیه شده و در آن توصیه‌هایی برای مقابله با کرونا در محیط آشپزخانه‌ها گفته شده است. برای دانلود این فایل رو دکمه "دانلود" کلیک کنید.

توصیه‌های عمومی برای مقابله با کرونا

این فایل توسط شرکت سیناژن، تولید‌کننده محصولات بیوتکنولوژی محصولات پزشکی، تهیه شده و در آن توصیه‌های عمومی برای مقابله با کرونا گفته شده است. برای دانلود این فایل رو دکمه "دانلود" کلیک کنید.

توصیه‌های عمومی برای واحد خدماتی و پشتبیانی شرکت‌ها

این فایل توسط شرکت سیناژن، تولید‌کننده محصولات بیوتکنولوژی محصولات پزشکی، تهیه شده و در آن توصیه‌های عمومی برای کادر خدماتی و پشتیبانی شرکت‌ها گفته شده است. برای دانلود این فایل رو دکمه "دانلود" کلیک کنید.

توصیه‌هایی برای واحد منابع انسانی

این فایل توسط شرکت سیناژن، تولید‌کننده محصولات بیوتکنولوژی محصولات پزشکی، تهیه شده و در آن توصیه‌هایی برای واحد منابع انسانی گفته شده است. برای دانلود این فایل رو دکمه "دانلود" کلیک کنید.

دستورالعمل استفاده از ماسک؛ آیا باید از ماسک استفاده کرد؟

این فایل توسط شرکت سیناژن، تولید‌کننده محصولات بیوتکنولوژی محصولات پزشکی، تهیه شده و در آن درمورد دستورالعمل استفاده از ماسک گفته شده است. برای دانلود این فایل رو دکمه "دانلود" کلیک کنید.

ملزومات توصیه‌های عمومی جمع‌آوری و دفع زباله‌ها

این فایل توسط شرکت سیناژن، تولید‌کننده محصولات بیوتکنولوژی محصولات پزشکی، تهیه شده و در آن توصیه‌های عمومی برای جمع‌آوری و دفع زباله‌ها گفته شده است. برای دانلود این فایل رو دکمه "دانلود" کلیک کنید.

نکات مرتبط با گندزدایی و ضدعفونی کردن سطوح

این فایل توسط شرکت سیناژن، تولید‌کننده محصولات بیوتکنولوژی محصولات پزشکی، تهیه شده و در آن نکات مرتبط با گندزدایی و ضدعفونی کردن سطوح گفته شده است. برای دانلود این فایل رو دکمه "دانلود" کلیک کنید.

بسته آموزشی مقابله با کرونا (ویژه خیریه‌ها)

این فایل توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان تهیه شده و در آن درمورد ویروس کرونا و روش‌های جلوگیری از ابتلا گفته شده است. برای دانلود این فایل رو دکمه "دانلود" کلیک کنید.

دستورالعمل مراقبت و کنترل کرونا ویروس در مدارس، مهدکودک‌ها، کودکستان‌ها و مراکز آموزشی

این دستورالعمل با هدف انسجام و مدیریت یکپارچه و تقویت برنامه‌های مداخلاتی اجرایی توسط وزرات بهداشت درمان و آموزش پزشکی با همکاری وزارت آموزش و پرورش تهیه و تدوین گردیده است. برای دانلود این فایل روی دکمه "دانلود" کلیک کنید.

دستورالعمل کشوری کرونا ویروس جدید - وزارت بهداشت نسخه بهمن ۹۸

این دستورالعمل شامل مراقبت، كنترل عفونت و مواد ضدعفونی كننده، تشخيص آزمايشگاهی، درمان و ارجاع بيماران مشكوک، محتمل و قطعی، توصيه‌های سلامت محيط و كار است که توسط وزرات بهداشت درمان و آموزش پزشکی تهیه و تدوین گردیده است. برای دانلود این فایل روی دکمه "دانلود" کلیک کنید.

توصیه‌های بهداشتی در مقابله با کرونا‌ویروس جدید برای عموم

این راهنما به منظور استفاده عموم در خصوص حفاظت فردی در برابر ویروس جدید Coronavirus ترجمه و تهیه شده و محتوای آن عینا برگرفته از وبسایت سازمان بهداشت جهانی (WHO) است که توسط وزرات بهداشت درمان و آموزش پزشکی تهیه و تدوین گردیده است. برای دانلود این فایل روی دکمه "دانلود" کلیک کنید.

کتاب آموزشی دور شو ای ویروس بد جنس برای کودکان

این کتابچه به همت گروه نویسندگان کتاب‌های تصویری پیش دبستانی تهیه شده است. در این کتاب با لحن و زبانی مناسب کودکان ویروس کرونا و بیماری کووید 19 شرح داده شده تا کودکان بتوانند این ویروس را بشناسند و از خود در برابر آن مراقبت کنند. برای دانلود این کتابچه روی دکمه "دانلود" کلیک کنید.

Scroll to top